Novinky

jAK VYBRAT VÁNOČNÍ OSVĚTLENÍ
HLAVNÍ PARAMETRY PRO VÝBĚR VÁNOČNÍHO OSVĚTLENÍ:
 
  • Délka řetězu
  • Barva světla řetězu
  • Lze napojovat řetězy za sebe?
  • Má řetěz nějaké režimy nebo svítí konstatně?

Mohu použít venkovní osvětlení uvnitř domu?

Ano. Venkovní osvětlení lze použít uvnitř domu. Venkovní osvětlení je odolnější a použití ve vnitřních prostorech mu nijak nevadí.
 

Mohu použít vnitřní osvětlení venku?

Většina vnitřních osvětlení může být použita také venku. Je potřeba ale myslet na to, aby zdroj a zapojení v síti nebylo umístěno na nevhodných místech. Pokud bude umístěn na místo, kam se nedostane sníh a déšť, pak můžete vnitřní řetěz použít. 
 

Jaké vlastnosti může mít vánoční osvětlení?

Pokud nebude brát v úvahu délku a barvu světla, tak pak hovoříme o programech. Některá dekorativní světla mají možnost přepínat programy svícení např. trvalé svícení, postupné rozsvěcování, blikání pomalé, blikání rychlé atd. To, jestli řetěz má nějaké programy, by mělo být vždy uvedeno přímo u produktu. 
 

Co když mi přestane svítit jedna žárovka?

Nic se neděje. Pokud máte řetěz s LED žárovkami, tak v případě, že vám jedna přestane svítit, nemá to vliv na ostatní. Zbytek celého řetězu bude dále svítit. U starých řetězů, kde byly klasické žárovky, bylo potřeba žárovku vyměnit, protože celý řetěz přestal svítit. Dnes to tak již není a při výpadku jedné žárovky bude řetěz dále svítit. Nesvítící žárovku nelze ale nijak měnit nebo opravit. 
 

Lze si vánoční osvětlení prodloužit?

Některé dekorativní řetězy lze napojit na sebe a uměle tak prodloužit současnou délku řetězu. Informace, zda řetěz tuto funkci nabízí, naleznete přímo u produktu.
Jak předpovídat počasí s meteostanicí

Jak předpovídat počasí s meteostanicí Dnešní doba je skutečně báječná, alespoň co se možností, která nám nabízí, týče. A ani vy samozřejmě nechcete nechávat nic náhodě a chcete si užívat technických novinek, služeb a třeba i nových jídel, které se do našich krajin dostanou. A součástí toho všeho je touha vědět, jak bude odpoledne a jaké počasí nás čeká zítra. Je přeci důležité vědět, co si na sebe vzít, mít možnost trochu plánovat, protože nenadálý déšť, mlha, či naopak dusivé vedro nám může nabourat naše plány. A proto v naší aktuální internetové nabídce naleznete i kvalitní meteostanice. Jak předpovídat počasí s meteostanicí, ptáte se? Jak vám může pomoci? Je to snadné, protože moderní doba disponuje moderními přístroji a těmi jsou právě i námi nabízené meteostanice. Jak tedy dokážete předpovědět počasí? Dokážete to díky: • Zobrazení trendu atmosférického tlaku • Předpovídání počasí pomocí několika jednoduchých ikon • Záznamu minimální a maximální hodnoty vnitřní i venkovní teploty • A díky mnoha dalším báječným funkcím, kterými disponuje, si můžete užít vědomí toho, jak bude Jak vidíte, nyní můžete mít v rukou i vy kvalitní přístroj, díky kterému budete vždy přesně vědět, jak na tom je počasí v místě vašeho bydliště. Už vás přestalo bavit předpovědi v televizi, které jsou tak obecné, že vám to není nic platné a které se často pletou? Už máte dost toho, že si naplánujete výlet na slunečný víkend, který nakonec proprší? Vyzkoušejte jinou alternativ, než obecné předpovědi počasí! Vyzkoušejte alternativu, při které si počasí předpovíte sami! Není to nic složitého, stačí totiž, abyste navštívili náš web a vybrali si tam meteostanici podle svého uvážení, která dokáže pomocí ikon proradit, jak bude. Mějte svůj život více pod kontrolou, nyní již víte, jak na to! Neváhejte tedy a podívejte se k nám na web!

jak zabezpečit dům

Dnešní doba před nás předkládá mnohá nebezpečí a úskalí, se kterými je potřeba počítat a se kterými je potřeba se nějak vyrovnat. O čem mluvíme? Každý z nás někde bydlí, ať už je to byt či dům. A doma samozřejmě máme množství věcí, vybavení, elektroniky, cenností a dalších věcí, o které bychom neradi přišli. A v neposlední řadě jde také o naše zdraví, které si chceme chránit. A nejen naše, ale také celé naší rodiny. Jde zkrátka o to, jak zabezpečit dům proti všem různým nebezpečím, která mohou číhat za jeho dveřmi. Ne, rozhodně to není vyhazovaní peněz, jak si mohou mnozí myslet. Zejména ne, pokud doma máte větší množství cenností, ať už obrazů či šperků, které mají větší cenu. Pro všechny, kdo se chtějí ubezpečit, že je o jejich dům dobře postaráno, že je o jejich majetek dobře postaráno, máme v naší aktuální internetové nabídce množství pomocníků, které mohou pro zabezpečení domu použít. Využít můžete například bezpečnostního sejfu, který uchová cennosti drobnějšího charakteru, jako jsou šperky, důležité písemnosti či peníze mimo dosah nenechavých prstů případných zlodějů. Dobrá, sejf byste měli, tak co dál? Když chcete zabezpečit dům skutečně dobře, rozhodně nebude od věci pořídit si od nás sadu GSM alarmu, která vám dá zprávu na mobil v případě, který bychom vám rozhodně nepřáli, ale který se bohužel může stát. Tedy neoprávněné vniknutí do objektu. A zpráva přijde samozřejmě nejen vám, ale také příslušným veřejným orgánům. Ne nadarmo se říká, že štěstí přeje připraveným, tak se nenechte zaskočit nečekanou životní situací a předem se připravte na všechny nepříjemné eventuality, které se bohužel mohou vyskytnout. Navštivte náš web a přesvědčte se, že naše produkty vám pomohu ochránit bezpečí vaše, vašeho majetku i celé vaší rodiny. Přečtěte si detailní popisy našich produktů a vyberte si takové, které vám pomohou udržet váš majetek pod dozorem.